LED Driver 40W 12V - DIM40/12V
SALSKU: 0016-DIM40/12V
No reviews
(Save 26%)
Afterpay Logo
Paypal Logo
Zippay Logo
Own it Now, Pay later
  • Leaves warehouse in 4-5 business days
Product Description
Product Features:
  • Suitable for LED strip, trailing edge dimming models.
  • SELV and EMC compliant
  • Overload and short circuit protection
  • 1.2 m flex & 2 pin plug fitted (DIM40W), Output fly leads at secondary end